ykleniyor

Netsisden E-ticarete Entegrasyon

Netsis kullanıcılarına büyük müjde !

Netsisde işinizi kolaylaştıran formüller aramaya devam ediyoruz.

Netsis kullanıcıları artık E-Ticaret kabusundan kurtuluyor. Peki nasıl mı ?

Biliyorsunuz ki, Netsis kullanan bir çok kurumsal firma, ürün bilgilerini sisteme girdikten sonra tek bir tuşla liste halinde almak veya bir başka yere aktarmak ister. Bunu da istemeleri gayet normal. Çünkü artık ürün sayınız çok hızlı bir internet trafiğine sahipsiniz. Örneğin bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsunuz. Kullandığınız muhasebe programı Netsis. Aynı zamanda netsis programınızdan girdiğiniz tüm veriler, daha doğrusu satış olarak olaya bakarsak en uygunu ürünler adı altında olsun.

İnternet sitenize otomatik olarak tek bir tuşla eklensin. Kulağa hoş geldi değil mi ? Bende olsam aynısını isterdim inanın. Teknoloji insanların işlerini ne kadar çok kolaylaştırırsa bilgisayar başında o kadar çok az vakit geçirmek anlamına gelebilir. Ben kendimce bu şekilde yorumluyorum. Siz farklı görebilirsiniz. Konuya daha da açıklık getirmek gerekirse. Netsis aslında sizin program olarak kalbiniz. Her şey orada. Sistem aslında çok basit gibi görünse de arka planda çalışan birden fazla uygulama olabiliyor. Fakat bu sizin işinizi aksatmanıza engel olmayacaktır. Netsis de girdiğiniz verilerin tamamen İnternet sayfanıza aktarılması tek bir tuşla yapılabilmektedir. Biz buna entegrasyon adını vermekteyiz. XML veya Excel verileriniz sayesinde sitenize aktarımını yapmaktayız. Her zaman güncel fiyatlar her zaman güncel ürünler için hayatınızı kolaylaştıracak bu fırsatı kaçırmayın. Bu programı kullananların yada diğer farklı bir muhasebe programı kullananların emin olun artık çoğu entegrasyon yaptırdı bile.

Siz daha bekliyor musunuz?

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada Acil Cep : 0543 216 44 74 numaralı telefondan destek alabilirsiniz. Her türlü soru görüş ve önerileriniz için mail adresimiz contact@antalyawebsitem.com

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!