ykleniyor

Emdor Elektronik

www.emdorelektronik.com
Php / Css+xHtml / jQuery / Psd 

Hakkımızda

Dinamik ve uzman kadrosuyla, hizmetlerini yalnızca İstanbul içine değil, İstanbul dışındaki firmalara da ulaştırmaktadır.

İstanbul'da elektronik arızalı ürününüzün problemini ya yerinde çözeriz, ya da arızalı ürününüzü yerinden teslim alır, teknik servisimizde onardıktan sonar size teslim ederiz.

İstabul dışında ise, arızalı ürünü bize kargo ile gönderebilirsiniz. Arızalı ürününüzü teknik servisimizde onardıktan sonra, size yine kargo ile geri göndeririz.

Arızasını gönderemediğimiz ürünler için ücret talep etmeyiz.

Ürününüzde tespit ettiğimiz arızanın bilgisini ve ücretini size bildirir, siz onay verdikten sonra onarıma başlarız. Yapılan tüm tamiratlar 3-6 ay garantimiz altındadır.

Firmamız ayrıca şirletlerle periyodik bakım anlaşmaları yapmaktadır.

Yetkili servislerin ve diğer teknik servislerin yüksek parça ve işçilik ücretleri, ürünleri tamir etmeden iade etmeleri, uzun süren tamir süreçleri, tamir etmedikleri ürünlerden bile arıza tespit ücreti istemeleri, müşterileri olumsuz etkilemekte ve yıldırmaktadır.

Firmamız bu sebepten ötürü, marka bağımsız olarak çalışmakta, ücrertsiz arıza tespiti hizmeti ile Türkiye'nin bütün bölgelerine hizmet vermektedir.


 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!