ykleniyor

Antlalya Web Site

Neden Antalya Web Site ?

Antalya Web Site zengin alt yapısı ve güçlü organik çalışmaları ile seo dünyasında yerini ilk sırada almaya özen göstermiştir. 

Web sitesi, ana sayfa adı verilen bir başlangıç ​​dosyasını içeren World Wide Web (www) dosyalarının ilgili bir koleksiyonudur. Bir şirket veya bir şahıs, ana sayfanızın adresini size vererek web sitelerine nasıl ulaşacağınızı söyler. Ana sayfadan, sitelerindeki diğer sayfalara ulaşabilirsiniz. Örneğin, Antalya Web Site için Web sitesi, http://www.antalyawebsitem.com adresinin ana sayfa adresine sahiptir. (Ana sayfa adresi aslında index.html gibi belirli bir dosya adı içermektedir, ancak IBM'in durumunda olduğu gibi standart bir varsayılan adı ayarlandığında kullanıcıların dosya adını girmesi gerekmez.) IBM'in ana sayfa adresi, binlerce Sayfaların sayısı. (Fakat bir Web sitesi birkaç sayfadan oluşabilir.)

Kılavuzumuzu İndirin: SaaS Kabulü için Uygulama Entegrasyonu

Bulutlar üzerinde gezmeye çalışan daha fazla sayıda kuruluş, uygulama ve veri entegrasyonu engelleri ile karşı karşıya. Onların etrafında dolaşmak zor ama mümkün - ve adım adım bir yaklaşım yardımcı olabilir.

Site bir coğrafi yer belirttiği için, bir Web sitesi bir Web sunucusu ile karıştırılabilir. Sunucu, dosyaları bir veya daha fazla siteye tutan bir bilgisayardır. Çok büyük bir Web sitesi, farklı coğrafi konumlarda bulunan bir dizi sunucunun üzerine yayılabilir. IBM iyi bir örnek; Web sitesi, dünya çapında birçok sunucuda bulunan binlerce dosyadan oluşur. Ama daha tipik bir örnek muhtemelen aradığınız site, Bir ticari alan sağlayıcı sunucusunda İnternet sözlüğü ile hiçbir ilgisi olmayan bir dizi başka siteyle ikamet ediyoruz.

Web sitesi için eşanlamlı ve daha az kullanılan terim "Web varlığı" dır. Bu terim, bir sitenin belirli bir coğrafi bölgeyle bağlantılı olmadığı, ancak "siber ortamda bir yerde" olduğu fikrini daha iyi ifade etmektedir. Bununla birlikte, "Web sitesi" çok daha sık kullanılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!